המהדורה המרכזית עם לוסי אהריש - DemocraTV - דמוקרטיוי

המהדורה המרכזית של ערוץ הדמוקרטיוי בהובלת לוסי אהריש - עכשיו גם כפודקאסט. המהדורה עוסקת בענייני פוליטיקה, אקטואליה וחברה ונותנת מבט מעמיק לתוך הסוגיות שעל סדר היום. רק אצלנו בדמוקרטTV תמצאו תקשורת עצמאית, לא מפוחדת שחייבת רק לכם - הצופים והשותפים של הערוץ. דמוקרטTV הוא פרויקט ייחודי ברמה הבין לאומית. דמוקרטTV הוא כלי התקשורת היחיד שבו אתם קובעים מה נשדר, אתם העורכים, אתם בעלי המניות, אתם השותפים. בזכות למעלה מ- 8,000 איש ואישה הקמנו את דמוקרטTV, גייסנו עיתונאים מעולים, ובזכותכם אנו מגיעים ל- 1.5 מיליון ישראלים כל חודש. השותפות במיזם מקנה לכל אחד ואחת מאלפי השותפים שלנו את הזכות להצביע על הנושאים השבועיים בהם יתמקד הערוץ. הצטרפו עכשיו: https://bit.ly/3GLsRSr

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music
  • TuneIn + Alexa
  • iHeartRadio
  • PlayerFM
  • Listen Notes
  • Samsung

Episodes

7 hours ago

הערב במהדורה: ישראל פריי וטל שניידר על הצטרפותו של אייזנקוט לאיחוד גנץ-סער ושאר ההתפתחויות האחרונות במערכת הבחירות. עו"ד יובל יועז על מינויו של השופט בדימוס, מני מזוז, ליו"ר הוועדה למינוי בכירים. אנה שילנסקי, יונתן בוקס ואורלי בויום בפאנל מיוחד במלאות 13 שנה לרצח בברנוער.

4 days ago

עם סיומו של סבב לחימה נוסף בעזה, לוסי אהריש במשדר מיוחד עם עמי איילון, ראש השב״כ לשעבר, דן מרידור, לשעבר יו״ר ועדת חוץ וביטחון, יוסי ביילין, שר המשפטים לשעבר' ואורחים נוספים, על העתיד של רצועת עזה. ההפרדה בין הגדה לעזה ובין הרשות לחמאס, השינוי במדיניות בשנה האחרונה ומה נכון לעשות בזמן הקרוב וגם אילו פתרונות עדיין נמצאים על השולחן?

4 days ago

הערב במהדורה: טל שניידר וישראל פריי על תוצאות הפריימריז בעבודה והרשימה המסתמנת של הליכוד. זהבה לייב ועו״ד משה שפירא על גזר הדין שקיבל סנ"צ ניסו גואטה. אלון פנקס על הפשיטה של ה-FBI על האחוזה של דונלד טראמפ וגם זאב ורותם אנגלמאייר, האנשים מאחורי הדמות 'שושקה', על תערוכה חדשה שמוקדשת לילדי אומנים וליצירה משותפת של אמנים וילדיהם.

7 days ago

אבתיסאם מראענה היתה במשך 25 שנה קולנוענית ומתעדת סיפורים, כשהודיעה על כניסתה לפוליטיקה עוררה סערה בשל ציוצים מהעבר. הערב ב'שיחה אישית' עם לוסי אהריש, היא מספרת על האתגרים שניצבו בפניה, המעבר מהקולנוע לפוליטיקה, ההשתלבות בכנסת והפעילות שלה למען קהילת הלהט״ב במגזר הערבי.

Sunday Aug 07, 2022

הערב במהדורה: בצל המבצע בעזה ולקראת הפריימריז בעבודה בשלישי, שר התפוצות, הד"ר נחמן שי, בראיון ללוסי אהריש. ערן עציון על היום השלישי למבצע 'עלות השחר', האם אנחנו בדרך להפסקת אש? אבי דבוש, מנכ״ל רבנים למען זכויות אדם ותושב שדרות, עם ביקורת נוקבת על הטיפול במפונים מאיזור העוטף וגם פאנל פריימריסטים עם מועמדים מהליכוד, העבודה ומרצ.

Thursday Aug 04, 2022

לוסי אהריש מובילה משדר מיוחד לציון 17 שנים לביצוע ההתנתקות והיציאה מעזה. יריב אופנהיימר על ההתנתקות כצעד בדרך לפתרון שלא הגיע, אלוף במיל׳ גרשון הכהן על הזווית הצבאית של הפינוי מעזה, הרב קובי בורנשטיין על הכאב של המפונים שנשאר עד היום וגם דן מרגלית טל שניידר ועידו דמבין על הנרטיבים ותפיסת תכנית ההתנתקות בציבור הישראלי.

Wednesday Aug 03, 2022

הערב במהדורה: לאחר שרשם את מפלגתו החדשה, 'ישראל חופשית', ח"כ אלי אבידר מגיע לראיון עם לוסי אהריש. השרה אורנה ברביבאי בשידור ישיר מהכנס של מפלגת 'יש עתיד'. רונן מנליס, לשעבר דובר צה"ל, על ההקצנה בשיח ועליית הפופולריות של איתמר בן גביר. עו״ד יהודה שפר ועו״ד גיל גן מור'על דו"ח ועדת מררי לבדיקת פרשת פגסוס ואורלי בויום,כתב הערוץ, על 13 שנים לרצח בברנוער.

Sunday Jul 31, 2022

הערב במהדורה: הקרב על ראשות מרצ מתחמם, זהבה גלאון מגיעה לאולפן לענות לח"כ יאיר גולן. אטילה שומפלבי על השיח המקצין במערכת הבחירות. עו"ד גונן בן יצחק יחד עם עו"ד דניאל חקלאי ושי בן דב על בוגרי מחאת בלפור המחפשים בית פוליטי. יהודה שוחט עורך מגזין 'ליברל' על תחקיר שערך בשם 'תראו אותם', העוסק בתלמידים "מופרעים", אלו שהמערכת לא רואה.

Thursday Jul 28, 2022

הני זובידה במשדר מיוחד שבודק איך הפכה השחיתות בשלטון המקומי בישראל לבעיה עמוקה כל כך. במשדר יתארחו: העיתונאים מוטי גילת ואבנר הופשטיין, גילי גוטוירט מ-'התנועה לאיכות השלטון', רידא ג'אבר ממרכז 'אמאן' ויוסי הירש, לשעבר מנהל אגף במשרד מבקר המדינה.

Wednesday Jul 27, 2022

הערב במהדורה: סגן שרת הכלכלה יאיר גולן מגיע לדבר על יוקר המחייה ועל הקרב שלו על ראשות מרצ. לוסי אהריש בשיחה ישירה ממרוקו. בתיה כהנא דרור, מנהלת עמותת "מבוי סתום", עוברת לפוליטיקה ומצטרפת ל'ישראל ביתנו'. מנדי רבינוביץ', מנהל בי"ס הריאלי בחיפה, על הפוליטיזציה של מערכת החינוך.

Monday Jul 25, 2022

הערב בשיחה אישית: לוסי אהריש מארחת את יו"ר ועדת חוץ ובטחון בכנסת, ח"כ רם בן ברק. המעבר משירות במוסד לפוליטיקה, מה הוא חושב על הכיבוש ומי הח"כים שאיתם הוא לא מחליף מילה.

Sunday Jul 24, 2022

הערב במהדורה: ח"כ נעמה לזימי ועיתונאית גלי צה"ל הדס שטייף על פרשת דן שרוני והדחייה בהסדר הטיעון, פאנל מומחים ופרשנים הכולל את ישראל פריי, מושיקו מוסקוביץ׳, יענקי פרבר והרב אביגדור חיות , שינתחו את עדות נתניהו בועדת החקירה למירון ומה צפוי בהמשך. עיתונאי 'זמן ישראל', תומר מיכלזון, על סערת המינוי של אורי זכי ליו"ר מרכז הרצל.

Thursday Jul 21, 2022

הערב במהדורה: ח״כ הרב גלעד קריב, יו״ר ועדת החוקה חוק ומשפט, יגיב לפעילות הבלתי חוקית של תנועת 'נחלה' ויתכונן לפריימריז ולבחירות. כתב הערוץ רואי מעוז וישי הדס מתנועת Crime Minister, ידווחו מהנעשה בשטחי יהודה ושומרון, ברקע הפעילות הלא חוקית של ארגוני הימין. הגר שיזף ואסף פאסי, ירחיבו עוד על הפעילות, מטרותיה והמארגנים שלה. פרופ׳ חגי לוין וצבי טסלר עם תמונת מצב של הקורונה וגם ויקי אוסלנדר ותום דן על התוכנית הלאומית לבינה מלאכותית.

Tuesday Jul 19, 2022

לוסי אהריש מארחת את העיתונאי מוחמד מג'אדלה לדבר על הכל בשיחה אישית: ההיסטוריה המקצועית של מוחמד ולוסי, פוליטיקה והמהלך של מנסור עבאס, קונפליקט הזהויות של ערבים ישראלים וגם היחסים עם אביו, ראלב מג'אדלה, שהיה השר הערבי הראשון בישראל ואלף השירים שהוא מכיר בעל פה.

Sunday Jul 17, 2022

הערב במהדורה: לקראת הבחירות הפנימיות במרצ ובליכוד, ראיונות עם ח"כ מוסי רז ואיוב קרא. חיים קורן, שגריר ישראל במצרים לשעבר, על היחסים וההסכמים עם ערב הסעודית, הדר גיל-עד מ-YNET על יוקר המחייה וחכ"ל דב חנין על גל החום באירופה.

Thursday Jul 14, 2022

הערב במהדורה: משדר מיוחד ברקע ביקור נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן בישראל: אם לא שתי מדינות אז מה כן? ביקור הנשיא מחזיר את השיח המדיני ואת הסוגייה הפלסטינית לסדר היום, מה הפתרונות האפשריים והאם שתי מדינות זה עדיין הפתרון המועדף? במשדר ייקחו חלק: ח״כ אמילי מואטי ממפלגת העבודה, אמילי עמרוסי, מגישה בדמוקרטTV ולשעבר דוברת מועצת יש"ע, יוסי ביילין, שר המשפטים לשעבר, חבר הכנסת לשעבר, פרופ׳ אריה אלדד, יריב אופנהיימר, מנהל קואליציית שתי המדינות ב-'יוזמת ז׳נבה' ומירון רפפורט, עיתונאי וממייסדי ״ארץ לכולם״.

Wednesday Jul 13, 2022

הערב במהדורה: נדב תמיר, מומחה ליחסים בינ״ל, והפרשנית טל שניידר' על ביקUR הנשיא ביידן. עו״ד דניאל חקלאי על החקירה הנגדית של הדס קליין. אסא ששון מ-'The Marker' על הסערה בחברת ״יונט קרדיט״ וגם ח״כ פרופ׳ אלון טל, יו״ר ועדת המשנה לבריאות, סביבה ואקלים, ומאיה יעקובס, מנכ״לית משותפת במרכז לשיקום האקלים' על כתב האישום שהוגש נגד חברת כרמל אולפינים מקבוצת בז״ן שהוגש על ידי המשרד להגנת הסביבה.

Monday Jul 11, 2022

משדר 'מספר זהות' בהובלת ישראל פריי, מסע בעקבות הזהות הישראלית הערב על הזהות החרדית, והמתח שבין הזהות השבטית לבין האינדיבידואל. במשדר ייקחו חלק: עיתונאי הארץ, אנשיל פפר, ד"ר שוקי פרידמן, סגן נשיא המכון למדיניות העם היהודי, ומלכי רוטנר, ראש תחום "חברה חרדית" בארגון 'שחרית'.

Sunday Jul 10, 2022

הערב במהדורה: המועמד לראשות מרצ, ח"כ יאיר גולן בראיון. ישראל פריי עם עדכונים פוליטיים. שירה אלק בתחקיר על רישום מוטעה בתלמודי תורה. יוסי דורפמן וארז לוזון על דמויות פייק וסערות ברשתות החברתיות ופרופסור נסים אומזגין על רצח שינזו אבה והבחירות ביפן.

Thursday Jul 07, 2022

פרופ' אבי שמחון, לשעבר יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה, עו"ד שחר בן מאיר, מירב ארלוזרוב מ'דה מרקר', ליאור לוי מהתאחדות התעשיינים, ועמית בן צור, מנכ"ל מכון יסודות מתארחים אצל הני זובידה לעשות סדר: הסיבות ליוקר המחייה, עליית הריבית, הדרך להורדת המחירים, קמפיין יוקר המחייה של נתניהו ועוד.

Wednesday Jul 06, 2022

הערב במהדורה: ח"כ ולדימיר בליאק בראיון באולפן. עו"ד אביגדור פלדמן, עו"ד דניאל חקלאי והעיתונאי חן מענית, מסכמים יומיים ראשונים לעדותה של הדס קליין בתיק 1000. כתבנו ישראל פריי יחד עם שחר ליפשיץ וטל שניידר על הדרמות הפוליטיות ויו"ר ועדת הבחירות המרכזית, אורלי עדס, מתכוננת למערכת בחירות נוספת.

Tuesday Jul 05, 2022

"סרט דוקומנטרי יכול גם לשנות את המציאות, לא רק לתעד אותה" מעיד ברק הימן. האיש מאחורי הסרטים: 'גשר על הואדי', החבר דב', 'דני קרוון' ועוד רבים, מגיע ל'שיחה אישית' עם לוסי אהריש ומדבר על היצירה הדוקומנטרית, המייל שקיבל מרוג'ר ווטרס וגם על הבעת דעה פוליטית מצד אומנים, הפגנות ואקטיביזם.

Sunday Jul 03, 2022

הערב במהדורה המרכזית: אמיר השכל, מראשי המחאות נגד השחיתות מגיע לאולפן להגיב למתקפה של פרופסור זליכה. תא״ל (במיל׳) אסף אגמון יחד עם תיקי וידס מ'הרשת האזרחית' ויורם צלנר על שובה של עונת המחאות. גיא לוריא ודן מרגלית על מערכת הבחירות שיצאה לדרך והסמכויות של ממשלת המעבר וגם יהונתן דורון, איש חינוך, סופר ומרצה, על מופע משירי אביב גפן, שהפיק יחד עם נוער בסיכון

Sunday Jul 03, 2022

המהדורה המרכזית עם לוסי אהריש: פריי ושומפלבי בדרך לבחירות, פאנל מיוחד על מצביעי הציונות הדתית, חקיקה בישראל על אלימות מינית והפלות ועוד מדינת ישראל בדרך לבחירות וצמד הכתבים והפרשנים הפוליטיים ישראל פריי ואטילה שומפלבי באולפן, פאנל עם ארז לוזון, איש מפלגת ימינה והכתב הפוליטי של ׳סרוגים׳, בנצי רובין על מצביעי הציונות הדתית וגם על הקהל של בנט וסער, ח"כ קרן ברק יחד עם צמרת הרשקו מארגון ׳אשה לאשה׳ וחהכ"ל עליזה לביא על חקיקה בנושאי אלימות מינית והפלות וגם עידן מאראש, הפעיל החברתי, על חוק אנשים עם מוגבלויות.

Thursday Jun 30, 2022

לוסי אהריש במשדר מיוחד לקראת ביקורו של נשיא ארה"ב בישראל, ביקור שאולי מסמן שינוי ביחסי הכוחות במזרח התיכון. האם יורחבו הסכמי אברהם וישראל וסעודיה תחתום על נורמליזציה עם ישראל? במשדר ייקחו חלק האלוף (במיל׳) עמוס ידלין, מומחה לביטחון לאומי, ד״ר מורן זגה, חוקרת מדינות המפרץ באונ' חיפה ומכון 'מתווים', אלון פנקס, לשעבר קונסול כללי בניו יורק, נדב תמיר, דיפלומט ומומחה ליחסים בינ"ל, אהוד יערי, פרשן חדשות 12 לענייני ערבים, ויוסי ביילין, שר המשפטים לשעבר.

Tuesday Jun 28, 2022

מנשה נוי הוא אחד האמנים הבולטים בישראל שלא חושש להביע את עמדתו הפוליטית, 'בשיחה אישית' עם לוסי אהריש הוא מספר על המחירים ששילם בעקבות התבטאויותיו וגם על מלחמת לבנון, החמישייה הקאמרית, ההופעה בטלוויזיה לעומת התיאטרון ועל תפקידו בסרט "אישה עובדת", סרט שכונה "הסרט של תנועת MeToo" וזכה לביקורות מהללות גם בארה״ב. 

Sunday Jun 26, 2022

המהדורה המרכזית עם לוסי אהריש: הכנסת סוערת לקראת הבחירות ובקנה מספר הצעות חוק שמרעידות את המדינה - חוק הנאשם, הגבלת כהונה וגם הורדת אחוז החסימה. איתנו באולפן שני שחקנים מעניינים במערכת הקרובה, אלי אבידר וירון זליכה.  כתבתנו אורלי בויום חושפת לראשונה רב מוכר שמאחורי הקלעים מוביל את טיפולי ההמרה בישראל. הטיפולים השנויים במחלוקת וההשלכות הקשות על המטופלים. רם כהן, מנהל 'תיכונט' על התפטרותו מבית הספר והמשבר במערכת החינוך וגם ענת טון אשכנזי על סערת איסור ההפלות בארה"ב.

Thursday Jun 23, 2022

משדר מיוחד לקראת הבחירות שבדרך: לוסי אהריש מארחת את שר הבטחון לשעבר, משה (בוגי) יעלון ואת העיתונאי בן כספית. 

Wednesday Jun 22, 2022

הערב בהמדורה: ראיון עם השרה תמר זנדברג. הפוליטיקה כמרקחה: ישראל פריי יחד עם מוטי גילת ומוסא חסדייה. האנשים מאחורי ההפגנות נגד השחיתות: ישי הדס, שקמה שוורצמן ורועי פלג מתכוננים למערכת בחירות נוספת. גד ליאור ואיציק אלרוב על המצב הכלכלי והרפורמות שייתקעו בגלל פיזור הכנסת הצפוי.

Wednesday Jun 22, 2022

ישראל בדרך לבחירות, משדר חירום בעקבות הדרמה הפוליטית: טל שניידר מארחת את אטילה שומפלבי לעשות קצת סדר בבאלגן, התרחישים האפשריים, הנושא של מערכת הבחירות ועתידו הפוליטי של רה"מ בנט.

Sunday Jun 19, 2022

הערב במהדורה: ח"כ רם שפע יחד עם טל שניידר על המצב הפוליטי ומחאת המורים. אליעד שרגא, יו"ר התנועה לאיכות השלטון ועוזי ארד, ראש המל"ל לשעבר, על ועדת החקירה לצוללות, משפט הדיבה של של משפ' נתניהו ומשפט תיקי האלפים. לילי בן עמי, מייסדת פורום מיכל סלע, על המאבק באלימות נגד נשים, על רקע העלייה במספר המקרים ושגיא הכט, מיוזמי הפגנת התמיכה בממשלת האחדות, מגיע לאולפן.

Thursday Jun 16, 2022

משדר מיוחד בהובלת לוסי אהריש: מסכמים שנה לממשלת השינוי. יו"ר ועדת הכספים בכנסת, ח"כ אלכס קושניר. ישראל פריי, בן דרור ימיני, עו״ד עמית ברכה מארגון 'אדם טבע ודין', ועמית בן צור, מנכ״ל מכון יסודות ופורום ארלוזרוב.

Wednesday Jun 15, 2022

הערב במהדורה: יוסי ביילין וישראל פריי על המשברים בקואליציה, השיתוק בכנסת וגם על ביקור ביידן בחודש הבא. טל שניידר ואור הלר על גיוס נשים לקרבי. יוסי אלפי נפרד מא.ב יהושוע. רואי מעוז ויוגב שרביט על תקציבי הרשויות המקומיות ודני זקן על עסקת הגז הטבעי.

Sunday Jun 12, 2022

המהדורה המרכזית עם טליה פלד קינן: המצב במרצ, משפט אולמרט נתניהו, שכר המינימום וגם המאבק ברופאים מטרידים   ישראל פריי ואבו-וילן באולפן על המצב במרצ, עו"ד דניאל חקלאי עם עדכונים ממשפט אולמרט נתניהו שמגיע לשיאים חדשים של שפל, פאנל מומחים על תחבורה ותעסוקה, אלון לי גרין על המאבק המוצלח של מינימום 40 וגם התקדמות חשובה במחאה נגד רופאים מטרידים.

Wednesday Jun 08, 2022

הערב במהדורה: מסכמים את ועידת התקשורת החופשית. המלחמה של ישראל נגד איראן יוצאת מהצללים, ראש המוסד לשעבר, דני יתום, על ההתפתחויות במערכה נגד הגרעין האיראני. כתבנו רואי מעוז בדק את התקציבים המגיעים לרשויות ערביות ולא מבין על מה צועקים באופוזיציה. יעל אגמון מקמפיין 'מינימום 40' תדבר על המאבק להעלאת שכר המינימום רגע לפני ההצבעה בכנסת וגם אל"מ במיל', ד"ר שאול אריאלי על הפודקאסט החדש.

Tuesday Jun 07, 2022

הבמאי והתסריטאי  ערן קולירין הפיק לאורך השנים 5 סרטים, ביניהם ״ביקור התזמורת״ ו-״ויהי בוקר״, וזכה בעשרות פרסים מקומיים ובין-לאומיים. סרטו ״ביקור התזמורת״ היה מיועד לאוסקר הסרט הזר הטוב ביותר, ונפסל בעקבות העובדה שרובו בשפה העברית. הערב הוא מתארח אצל לוסי אהריש ל'שיחה אישית',  בשיחה יספר קולירין גם על הרגע בו החליט לעזוב את לימודי המשפטים ולהגשים את ייעודו כבמאי קולנוע ולמה הסתובב עם לימון על הבמה בפסטיבל קאן

Thursday Jun 02, 2022

משדר מיוחד בהובלת לוסי אהריש על המאבק בקיצוניות המשתלטת על השיח ועל החברה הישראלית. ח"כ יאיר גולן וח"כ רות וסרמן-לנדה על גורמי אכיפת החוק והחוקים הנדרשים, איש השב"כ לשעבר, דביר קריב, על השינויים ותהליכי ההקצנה בחברה וד״ר גדי גבריהו יחד עם סופיה סולומון על המאבק בשטח.

Wednesday Jun 01, 2022

הערב במהדורה: עו״ד יוסי חביליו, סגן ראש העיר ירושלים, על העיר בין מצעד הדגלים למצעד הגאווה. ישראל פריי ובן דרור ימיני על המצב הפוליטי, עו״ד משה גורלי ועו״ד שחר בן מאיר על הדרמה במשפט נתניהו. אורי בנקי על הנצחת בתו שירה, ודוד מהרט על יום הזיכרון לעולי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל.

Tuesday May 31, 2022

"הייתי כל ימי באופוזיציה, כאשר הממשלה הביאה חוק טוב תמכתי בו" אומר חבר הכנסת לשעבר, דב חנין. ב'שיחה אישית' עם לוסי אהריש הוא מדבר על תפקידם של חברי הכנסת בכלל ושל אופוזיציונרים בפרט. בשיחה דיברו גם על ממשלת השינוי, היחסים עם הפלסטינים, השאיפה לשוויון אזרחי, הרצון לשנות את ההמנון הלאומי וגם על מאה החוקים שהצליח להעביר בתקופת כהונתו.

Tuesday May 31, 2022

איך מסיימים את המלחמה באוקראינה? גל קרפל ויאיר נבות פרק מיוחד - שלושה חודשים לפתיחת המלחמה באוקראינה, עורך התוכן של דמוקרטיוי, גל קרפל, בשיחה עם העיתונאי, יאיר נבות.  הפרק מתמקד בשתי שאלות גדולות - כיצד היה ניתן למנוע את המלחמה באוקראינה? ואיך אפשר להביא לסיום המלחמה?

Sunday May 29, 2022

הערב במהדורה: כתבנו רואי מעוז נמצא בירושלים ויעדכן בכל המתרחש במצעד הדגלים. רוני בר-און ורחל עזריה על המצב הפוליטי ברקע המתיחות של יום ירושלים. האלוף ישראל זיו ושרית זהבי על הגרעין האיראני ופעולות המנע של ישראל. ערן הילדסהיים וגד ליאור על האינפלציה במשק והעלאת הריבית של בנק ישראל.

Thursday May 26, 2022

משדר מיוחד בהובלת לוסי אהריש: ד״ר ארנון דגני, רון גרליץ, אסף פאסי, מוסא חסדייה ארז לוזון ואוריה רוזנמן וסאמח זקות. על נרטיבים יהודים וערבים, בעיית הזהות של ערביי ישראל, המאבק על הדגל ומיזם "דוגרי".

Wednesday May 25, 2022

הערב במהדורה: טל שניידר ואלון פנקס על תחקיר CNN שקובע כי חיילי צה"ל הם שירו בעיתונאית 'אל-ג'זירה'. רחל עזריה, אלק יפרמוב ואשרת מימון על הפינוי הצפוי של חומש וההיערכות למצעד הדגלים וגם מונא ערוק על מלגות לימודים לנשים ערביות.

Tuesday May 24, 2022

"לא סיפרו לי על הקושי והמורכבות" מספר דב נבון על גידול ילדים. בשיחה אישית פתוחה עם לוסי אהריש הוא מדבר גם על הבכי בתקופת השירות הצבאי, ההבדלים בין החמישייה הקאמרית לארץ נהדרת, למה הוא כל כך התחבר לדמות של אמנון טיטינסקי ואיך נולד הפודקאסט שלו 'להציל את הדוב'.

Sunday May 22, 2022

הערב במהדורה: ח"כ מוסי רז יחד עם ישראל פריי עושים סדר בפרשת ריינא זועבי. ח"כ רם שפע על הבלאגן בקואליציה, מי הבא בתור לפרוש? מצעד הדגלים - ציונות או אצבע בעין? וגם קארין סנדל ורואי מעוז על גמר ליגת האלופות בכדורגל נשים.

Thursday May 19, 2022

האם ואיך אפשר לפרק את המונופולים בישראל | משדר מיוחד עם לוסי אהריש ח"כ לשעבר מיקי רוזנטרל, פרופ' איתן שישינסקי, העיתונאי העצמאי ערן הילדסהיים, יוני ספיר מארגון 'שומרי הבית' ונתי טוקר מ'דה מרקר'. על מונופולים בכלכלה ובתקשורת והשפעת המונופולים על הסביבה.

Wednesday May 18, 2022

המהדורה המרכזית של דמוקרטTV עם לוסי אהריש: שייח מוואפק טריף, ח"כ יוסי שיין, ח"כ עלי סלאלחה ותא"ל (מיל') אמל אסעד בפאנל מורחב על חוק הלאום ומחאת בני העדה הדרוזית. מאיה רומן מ'פוליטיקלי קוראת' על השחרור המוקדם של אלון קסטיאל ואורלי בויום חוזרת אל אסון מירון מהשנה שעברה יחד עם ישראל דיסקינד ויענקי פרבר.

Tuesday May 17, 2022

הערב בתכנית: לוסי בשיחה מרתקת עם חברת הכנסת נעמה לזימי ממפלגת העבודה. השתיים ישוחחו על מסלול חייה, המעבר מאופוזיציה לעמדת כוח שלטונית, ההחמצה שבממשלה בלי חרדים והמאבק המזרחי לשוויון, מה דעתה על איחוד עם 'מרצ' וגם המלחמה שלא נגמרת עבור תושבי גבעת עמל.

Sunday May 15, 2022

המהדורה המרכזית של דמוקרטTV עם לוסי אהריש: השגריר לשעבר מייקל אורן והמפכ"ל לשעבר אסף חפץ על המשבר הביטחוני וההסברתי בעקבות לווית הכתבת שירין אבו עאקלה, חשיפה של דמוקרטיוי - יתכן וכספי ציבור מוזרמים לארגון שעומד מאחורי ההפגנות נגד הממשלה, כתבתו של רואי מעוז. וגם מי אלה 'השומר החדש'? ח"כ מיכל רוזין על הארגון שזכה לכינוי מיליציה, יחד עם און ריפמן, ממובילי הארגון.

Thursday May 12, 2022

יעקב ריבלין וטלי פרקש עם השלכות אסון מירון על החברה החרדית, ישראל פריי על הסדקים באוטונומיה, הרב בצלאל כהן ד״ר גלעד מלאך על החרדים החדשים ושלהבת חסדיאל, חלוצת הנשים בתקשורת החרדית.

כל הזכויות שמורות דרכנו יוצאים לפעולה (חל”צ) 2021

Podcast Powered By Podbean